OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2009/2010
III miejsce - halowa piłka nożna - dziewczęta
IV miejsce – Dwa ognie
IV miejsce - piłka ręczna chłopcy
I miejsce – Konkurs Tańca kat. Street Dance – Zdzieszowice
II miejsce piłka koszykowa – chłopcy
IV miejsce piłka koszykowa – dziewczęta
IV miejsce – piłka nożna trawiasta
II miejsce - liga "Mały Żak"
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2011/2012
Halowa Pilka Nożna kl 4-6 – III miejsce
Piłka nożna kl. IV i młodszych – III miejsce
Cross Komorno – biegi przełajowe – III miejsce Joachim Bustrycki
Liga piłki Nożnej – III miejsce
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2013/2014
„OPOLSZCZYZNA KUŹNIĄ TALENTÓW”
Projekt finansowany z Funduszy Inicjatyw Obywatelskich przy wsparciu Marszałka Województwa Opolskiego, Wojewody Opolskiego i Opolskiego Kuratora Oświaty.
„AKTYWNOŚĆ PRZEZ ZABAWĘ” .Udział uczniów kl. I – III
Gminny Turniej Mikołajkowy – II miejsce
„Mała Liga” – IV miejsce, najlepszy zawodnik Turnieju Oliwer Mazur
GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
„ŻACY”
I miejsce - Katarzyna Witowska
II miejsce – Oliwia Langer
„MŁODZICY”
I miejsce – Szymon Rypa
IV miejsce – Kamil Janik
Bieg Baborowa:
III miejsce – Szymon Żarnowiecki (1100m)
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2014/2015
Mistrzostwa Gminy w Dwa Ognie drużyn mieszanych ( klasy IV i młodsze) – III miejsce
Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej Chłopców
– III miejsce
Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt
– I miejsce
Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt
– V miejsce
Szkolny Turniej Tenisa Stołowego:
I miejsce – Szymon Rypa
II miejsce – Roksana Maicher
III miejsce Katarzyna Witowska
Mistrzostwa Gminy Reńska Wieś w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych:
I miejsce – Roksana Maicher
II miejsce – Oliwia Langer
III miejsce – Katarzyna Witowska
III miejsce – Szymon Rypa
Otwarty Turniej Tenisa Stołowego – Gościęcin/Gmina Pawłowiczki
I miejsce – Katarzyna Witowska
II miejsce – Oliwia Langer
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym/Polska Cerekiew
IV miejsce – Szymon Rypa
V miejsce – Oliwia langer
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZGS Długomiłowice –VI miejsce
Mistrzostwa Gminy w Piłce Koszykowej chłopców – I miejsce
Turniej Piłki Nożnej kl. IV i młodszych – III miejsce , Najlepszy strzelec
– Oliwer Mazur, Najlepszy zawodnik drużyny – Piotr Kuśka
Tenis Stołowy Turniej Otwarty w Reńskiej Wsi:
I miejsce Oliwia Langer
II miejsce Kasi Witowska
ZAWODY LEKKOATLETYCZNE „OTWARCIE STADIONU 2015”:
Fabiola Bartetzko - I miejsce w biegu na 300 m w kategorii kl. III-IV
Fabiola Bartetzko - I miejsce w skoku w dal w kategorii kl. III - IV
Dustin Sommerlade - I miejsce w rzucie piłeczką palantową w kategorii kl. V-VI
Oliwia Langer - II miejsce w rzucie piłeczką palantową w kategorii kl. IV-VI
Natalia Noszka - II miejsce w biegu na 600 m w kategorii kl. V-VI
Wiktoria Poguntke - II miejsce w skoku w dal w kategorii kl. V-VI
Natalia Noszka - III miejsce w biegu na 300 m w kategorii kl. V-VI
Piotr Kuśka - III miejsce w rzucie piłeczką palantową w kategorii kl. III-IV
Turniej piłki nożnej kl. IV-VI – III miejsce
Najlepszy bramkarz turnieju – Oliwer Bauch
Najlepszy zawodnik drużyny – Szymon Rypa
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2015/2016
Mistrzostwa Gminy Reńska Wieś w Piłce Halowej Chłopców – III miejsce
Charytatywny Bieg Mikołajkowy – udział Łukasz Kurpiela, Mateusz Kurpiela
Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców:
I miejsce - Katarzyna Witowska
III miejsce – Oliwia Langer
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców (Polska Cerekiew)
Katarzyna Witowska – udział
Oliwia Langer – udział
Mistrzostwa Gminy Reńska Wieś w Piłce Halowej Dziewcząt – II miejsce
Reńska Wieś CUP (piłka nożna kl. III-IV ) – II miejsce
Czwórbój Lekkoatletyczny – III miejsce chłopcy, IV miejsce dziewczęta
Zawody Lekkoatletyczne ( „Kulturalne kibicowanie”):
I miejsce w rzucie piłeczką palantową – Oliwia Langer
II miejsce w rzucie piłeczką palantową – Patryk Scholz
II miejsce w biegu na 300m – Natalia Smykała
III miejsce w skoku w dal – Roksana Maicher
III miejsce w biegu na 100m – Krzysztof Wochnik
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
Mistrzostwa Gminy Reńska Wieś w piłce Halowej Chłopców - I miejsce
Dzień Sportu/ Dni Przedsiębiorczości - II miejsce
Mistrzostwa Gminy w Badmintonie:
II miejsce Nadia Mazur
III miejsce Oliver Bauch
III miejsce Piotr Kuśka
Tenis Stołowy Drużynowy (chłopcy) - III miejsce
Mistrzostwa Gminy Reńska Wieś w Piłce Koszykowej chłopców - II miejsce
Mistrzostwa Gminy Reńska Wieś w piłce nożnej chłopców - II miejsce
Mistrzostwa Gminy Reńska Wieś w Piłce Koszykowej Dziewcząt - III miejsce
Mistrzostwa Gminy Reńska Wieś w Lekkoatletyce
Klasy I-III
bieg na 60 m: Kewin Wojciech - III miejsce
bieg na 300 m: Kewin Wojciech - II miejsce
skok w dal: Szymon Bijak - III miejsce
Klasy IV-VI
bieg na 100 m chłopców: Krzysztof Wochnik - I miejsce
bieg na 100 m dziewczyn: Fabiola Bartetzko - III miejsce
bieg na 1000 m chłopców: Piotr Kuśka - III miejsce
bieg na 300 m dziewczyn: Natalia Smykała - III miejsce
skok w dal chłopców: Krzysztof Wochnik - II miejsce, Piotr Kuśka - I miejsce
sztafeta 4 x 100 m dziewczyn: Anna Zimnik, Fabiola Bartetzko, Laura Biegai, Vanessa Kubiec - III miejsce
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt - III miejsce
Halowa Piłka Nożna Chłopców - II miejsce
Bryksy Cross - IV miejsce Florian Konig
Turniej Mikołajowy kl I-III - III miejsce
Gminny Turniej Tenisa Stołowego - IV miejsce Kamila Walczyk
Mistrzostwa Gminy Reńska Wieś w piłce nożnej dziewcząt - III miejsce
"Bieg po zdrowie" - III miejsce bieg 1200 m Julia Bochynek
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt - III miejsce
Halowa Piłka Nożna Chłopców - II miejsce
Bryksy Cross - IV miejsce Florian Konig
Turniej Mikołajowy kl I-III - III miejsce
Mistrzostwa Gminy Reńska Wieś w tenisie stołowym – IV miejsce Kamila Walczyk (awans do etapu powiatowego)
Zawody Sportowe „Lubimy się bawić” – udział przedszkola
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
Mistrzostwa Gminy Reńska Wieś w Piłce Halowej Chłopców – et. Gminny – I miejsce
Halowa piłka nożna chłopców – ½ powiatowe – II miejsce
Bieg uliczny „Gaz system na piątkę” – udział uczniów
Indywidualne biegi przełajowe – III miejsce Julii Bochynek
Mały, większy i największy – mali maratończycy K-Koźle (udział uczniów)
Halowa piłka nożna dziewcząt – IV miejsce
III miejsce – Mistrzostwa gminy w tenisie stołowym (drużynowe)
III miejsce - Mistrzostwa Gminy w Piłce koszykowej chłopców