- Aktualności
- Dla rodziców
- Plan lekcji 2025/2026
- Doradca Zawodowy
- Biblioteka
- Dyżury i konsultacje nauczycieli
- Podręczniki 2025/2026
- Rozkład jazdy autobusu szkolnego
- Aktywna Tablica
- Samorząd Uczniowski
- Sukcesy uczniów
- Szkoła w mediach
- Projekty i programy
- Innowacje pedagogiczne
- Gazetka szkolna
- Gazetka przedszkolna
- Zespół taneczny
- Dokumenty szkolne
- Rozrywka
- Kawiarenka językowa
- Kącik psychologa i pedag.
- Szkolne Koło Caritas
- Laboratoria Przyszłości
- BIP
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Anna Chalupinska 2026-06-25 18:42:08
karolina 2026-06-25 8:03:43
bojowniczka 2026-06-22 20:02:39
Administrator 2024-06-26 12:53:56
Bernadeta Jastrzębska 2020-10-21 18:32:41
|
Dzisiaj jest
Piątek 26 czerwca 2026 Imieniny obchodzą Jan, Jeremiasz, Jeremi, Paweł, Zdziwoj Do końca roku zostało 189 dni |
Spotkanie z przedstawicielami Zespołu Szkół nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu
W środę 9 marca 2022 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Większycach odbyło się spotkanie klasy VIII z przedstawicielami Zespołu Szkół nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu.
Nasi uczniowie mieli okazję zapoznać się z aktualna ofertą edukacyjną na nowy rok szkolny 2022/2023. Szkołę ze Sławięcic reprezentowała Pani Bożena Jagieniak, oraz uczniowie – Joanna Kapica i Bartosz Wyleżoł. W trakcie spotkania przedstawiono uczniom prezentację multimedialną a uczniowie sławięcickiej szkoły również w ciekawy sposób opowiadali o swojej placówce, zachęcając naszych uczniów do tego aby w nowym roku szkolnym byli już uczniami tej szkoły. Prezentacja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Szkoła w Sławięcicach oferowała naszym uczniom szeroki wachlarz kierunków po których znalezienie pracy będzie tylko formalnością.












![]() | Dziś | 12121 |
![]() | Wczoraj | 23828 |
![]() | W tym tygodniu | 104176 |
![]() | Wszystkich | 23606852 |
MOZILLA 5.0,

















