- Aktualności
- Dla rodziców
- Plan lekcji 2025/2026
- Doradca Zawodowy
- Biblioteka
- Dyżury i konsultacje nauczycieli
- Podręczniki 2025/2026
- Rozkład jazdy autobusu szkolnego
- Aktywna Tablica
- Samorząd Uczniowski
- Sukcesy uczniów
- Szkoła w mediach
- Projekty i programy
- Innowacje pedagogiczne
- Gazetka szkolna
- Gazetka przedszkolna
- Zespół taneczny
- Dokumenty szkolne
- Rozrywka
- Kawiarenka językowa
- Kącik psychologa i pedag.
- Szkolne Koło Caritas
- Laboratoria Przyszłości
- BIP
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Anna Chalupinska 2026-06-25 18:42:08
karolina 2026-06-25 8:03:43
bojowniczka 2026-06-22 20:02:39
Administrator 2024-06-26 12:53:56
Bernadeta Jastrzębska 2020-10-21 18:32:41
|
Dzisiaj jest
Piątek 26 czerwca 2026 Imieniny obchodzą Jan, Jeremiasz, Jeremi, Paweł, Zdziwoj Do końca roku zostało 189 dni |
Spotkanie z przedstawicielami Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie-Koźlu
W środę 16 marca 2022 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Większycach odbyło się kolejne spotkanie klasy VIII z przedstawicielami Szkół Ponadpodstawowych w Kędzierzynie-Koźlu.
Tym razem do naszej szkoły przybyła delegacja z Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie-Koźlu. Prezentację popularnej „Żeglugi” przedstawił i omówił Pan Piotr Bechta, któremu pomagali uczniowie starszych klas.
Nasi uczniowie mieli okazję zapoznać się z aktualna ofertą edukacyjną na nowy rok szkolny 2022/2023. W trakcie prezentacji uczniowie dowiedzieli się dużo ciekawych wiadomości na temat kierunków nauczania, praktyk zawodowych oraz o dużym wachlarzu zajęć pozalekcyjnych. Dużym zainteresowaniem wśród uczniów cieszyła się prezentacja w której była mowa o miesięcznych praktykach zawodowych na statku. Już wkrótce kolejne spotkanie naszych uczniów z „Budowlanką”.













![]() | Dziś | 12134 |
![]() | Wczoraj | 23828 |
![]() | W tym tygodniu | 104189 |
![]() | Wszystkich | 23606865 |
MOZILLA 5.0,

















