- Aktualności
- Dla rodziców
- Plan lekcji 2025/2026
- Doradca Zawodowy
- Biblioteka
- Dyżury i konsultacje nauczycieli
- Podręczniki 2025/2026
- Rozkład jazdy autobusu szkolnego
- Aktywna Tablica
- Samorząd Uczniowski
- Sukcesy uczniów
- Szkoła w mediach
- Projekty i programy
- Innowacje pedagogiczne
- Gazetka szkolna
- Gazetka przedszkolna
- Zespół taneczny
- Dokumenty szkolne
- Rozrywka
- Kawiarenka językowa
- Kącik psychologa i pedag.
- Szkolne Koło Caritas
- Laboratoria Przyszłości
- BIP
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Anna Chalupinska 2026-06-25 18:42:08
karolina 2026-06-25 8:03:43
bojowniczka 2026-06-22 20:02:39
Administrator 2024-06-26 12:53:56
Bernadeta Jastrzębska 2020-10-21 18:32:41
|
Dzisiaj jest
Sobota 27 czerwca 2026 Imieniny obchodzą Maria Magdalena, Władysław, Władysława, Włodzisław Do końca roku zostało 188 dni |
Wiosenna wycieczka do lasu i nad Odrę.
W majowe przedpołudnie, uczniowie z Kółka przyrodniczego wybrali się do lasu i nad Odrę w okolicach Poborszowa. Była piękna, słoneczna pogoda. Pięknie świergotały ptaki, brzęczały owady. Dzieci rozpoznawały leśne drzewa i krzewy oraz rośliny z wszystkich warstw lasu: koron, podszytu, runa i ściółki. Pracowały w grupach określając, jakie znaczenie ma las dla organizmów leśnych oraz dla ludzi. Ważne jest to, że wiedzą jak zachować się w lesie, aby nie spowodować pożaru. Następnie widziały remont śluzy na Odrze oraz płynącą barkę z węglem. Na koniec, pani Ewa Kuśka przygotowała dla nas ognisko i mogliśmy upiec kiełbaski, które smakowały wyśmienicie. Myślę, że uczniowie bardzo ciekawie i przyjemnie spędzili to wiosenne przedpołudnie na „łonie natury”, słuchając odgłosów przyrody i podziwiając jej dzieła.













![]() | Dziś | 5008 |
![]() | Wczoraj | 16519 |
![]() | W tym tygodniu | 113582 |
![]() | Wszystkich | 23616258 |
MOZILLA 5.0,

















