- Aktualności
- Dla rodziców
- Plan lekcji 2025/2026
- Doradca Zawodowy
- Biblioteka
- Dyżury i konsultacje nauczycieli
- Podręczniki 2025/2026
- Rozkład jazdy autobusu szkolnego
- Aktywna Tablica
- Samorząd Uczniowski
- Sukcesy uczniów
- Szkoła w mediach
- Projekty i programy
- Innowacje pedagogiczne
- Gazetka szkolna
- Gazetka przedszkolna
- Zespół taneczny
- Dokumenty szkolne
- Rozrywka
- Kawiarenka językowa
- Kącik psychologa i pedag.
- Szkolne Koło Caritas
- Laboratoria Przyszłości
- BIP
Ostatnio zalogowani
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Anna Chalupinska 2026-06-25 18:42:08
karolina 2026-06-25 8:03:43
bojowniczka 2026-06-22 20:02:39
Administrator 2024-06-26 12:53:56
Bernadeta Jastrzębska 2020-10-21 18:32:41
Kartka z kalendarza
|
Dzisiaj jest
Sobota 27 czerwca 2026 Imieniny obchodzą Maria Magdalena, Władysław, Władysława, Włodzisław Do końca roku zostało 188 dni |
8 października 2012r. uczniowie Klas I-III oraz klasy V z wychowawczyniami udali się na wycieczkę edukacyjną do Parku rozrywki edukacyjnej „Ogrody Doświadczeń. Humanitarium” we Wrocławiu. Jest to wyjątkowe miejsce łączące edukację z zabawą, której celem jest zafascynować człowieka człowiekiem, pobudzić chęć zrozumienia zasad działania ludzkiego ciała i umysłu oraz wzbudzić ciekawość i szacunek do otaczającego nas świata. Uczniowie naszej szkoły poza zwiedzaniem „Humanitarium” wzięli udział w warsztatach poświęconych powietrzu, wodzie oraz własnoręcznie wykonali kawałki plastiku z mleka. Miejsce łączące edukację z zabawą. Interaktywne eksponaty , nowoczesne multimedia oraz warsztaty, zrobiły na wszystkich wielkie wrażenie.




Licznik odwiedzin









![]() | Dziś | 5007 |
![]() | Wczoraj | 16519 |
![]() | W tym tygodniu | 113581 |
![]() | Wszystkich | 23616257 |
Twoje IP: 216.73.217.140
MOZILLA 5.0,
MOZILLA 5.0,
Wyszukiwarka
Logowanie
Najnowsze zdjęcia

















