Ostatnio zalogowani
User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Member Anna Chalupinska  
2026-06-25 18:42:08
Member karolina  
2026-06-25 8:03:43
Member bojowniczka  
2026-06-22 20:02:39
administrator Administrator  
2024-06-26 12:53:56
Member Bernadeta Jastrzębska  
2020-10-21 18:32:41
Bezpieczna droga

Kartka z kalendarza
Dzisiaj jest
Sobota
27 czerwca 2026
Imieniny obchodzą
Maria Magdalena, Władysław, Władysława, Włodzisław
Do końca roku zostało
188 dni

powstanie_2Pierwszego sierpnia 1944 r. w Warszawie wybuchło powstanie,w którym wielu młodych ludzi  walczyło „o wolność,o honor,o kraj''.W naszej szkole26 września klasa szósta wraz z panią Izą zorganizowała inscenizację słowno–muzyczną dotyczącą powstania. Zaczęliśmy od odśpiewania hymnu państwowego, do którego wezwała nas przewodnicząca SU, Natalia Kaczmarczyk. Następnie Sandra, Szymon i Wiktoria opowiedzieli nam historię tamtych wydarzeń. Potem Natalia i Wiktoria w strojach powstańczych zaśpiewały piosenkę pt. „Dziewczyn z granatem''. Ładnie zaśpiewały, byliśmy pod wrażeniem. Następnie cała klasa kolejno zrywała i czytała kartki z powstańczego kalendarza. W międzyczasie oglądaliśmy na ekranie fotografie Warszawy sprzed i z po działaniach wojennych. Widok był poruszający. Na koniec obejrzeliśmy teledysk  szwedzkiego zespołu pt. „Warszawo,walcz!''. Apel był wzruszający, ciekawy i choć miejscami szokujący, to na pewno zostanie nam w pamięci.

 

joomplu:20295

joomplu:20294

joomplu:19309

joomplu:20657

joomplu:18553

joomplu:20296

joomplu:17289

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś9724
mod_vvisit_counterWczoraj16519
mod_vvisit_counterW tym tygodniu118298
mod_vvisit_counterWszystkich23620974

Twoje IP: 216.73.217.140
MOZILLA 5.0,
Wyszukiwarka
Logowanie



Telefon zaufania

;