Ostatnio zalogowani
User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Member Anna Chalupinska  
2026-06-23 21:15:30
Member karolina  
2026-06-23 14:28:48
Member bojowniczka  
2026-06-22 20:02:39
administrator Administrator  
2024-06-26 12:53:56
Member Bernadeta Jastrzębska  
2020-10-21 18:32:41
Bezpieczna droga

Kartka z kalendarza
Dzisiaj jest
Wtorek
23 czerwca 2026
Imieniny obchodzą
Agrypina, Albin, Bazyli, Józef, Piotr, Prosper, Wanda, Zenon, Zenona
Do końca roku zostało
192 dni

W piątek 10 maja 2024 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Głubczycach odbyła się gala na której wręczono nagrody w  XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci pod hasłem "Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy". Organizatorem konkursu była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, a patronem honorowym Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Uczennica naszej szkoły Antonina Kwak z klasy V odebrała nagrody, dyplom za zajęcie drugiego miejsca i tytuł laureata, a Emilia Klimas z klasy VI otrzymała wyróżnienie. Obu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy 2024Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy 2024Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy 2024

 

joomplu:20295

joomplu:20294

joomplu:19309

joomplu:20657

joomplu:18553

joomplu:20296

joomplu:17289

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś390
mod_vvisit_counterWczoraj22662
mod_vvisit_counterW tym tygodniu45506
mod_vvisit_counterWszystkich23548182

Twoje IP: 216.73.217.60
MOZILLA 5.0,
Wyszukiwarka
Logowanie



Telefon zaufania

Najnowsze zdjęcia
;