Ostatnio zalogowani
User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Member karolina  
2021-06-22 20:52:04
Member bojowniczka  
2021-06-18 22:09:22
Member Anna Chalupinska  
2021-06-17 21:17:38
Member Bernadeta Jastrzębska  
2020-10-21 18:32:41
administrator Administrator  
2017-12-10 17:48:13
Bezpieczna droga

Kartka z kalendarza
Dzisiaj jest
Środa
23 czerwca 2021
Imieniny obchodzą
Agrypina, Albin, Bazyli, Józef, Piotr, Prosper, Wanda, Zenon, Zenona
Do końca roku zostało
192 dni

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

III miejsce - halowa piłka nożna  - dziewczęta

IV miejsce – Dwa ognie

IV miejsce - piłka ręczna chłopcy

I miejsce – Konkurs Tańca kat. Street Dance – Zdzieszowice

II miejsce piłka koszykowa – chłopcy

IV miejsce piłka koszykowa – dziewczęta

IV miejsce – piłka nożna trawiasta

II miejsce - liga "Mały Żak"

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

Halowa Pilka Nożna kl 4-6 III miejsce

Piłka nożna kl. IV i młodszych – III miejsce

Cross Komorno – biegi przełajowe – III miejsce Joachim Bustrycki

Liga piłki Nożnej – III miejsce

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

„OPOLSZCZYZNA KUŹNIĄ TALENTÓW”
Projekt finansowany z Funduszy Inicjatyw Obywatelskich przy wsparciu Marszałka Województwa Opolskiego, Wojewody Opolskiego i Opolskiego Kuratora Oświaty.
„AKTYWNOŚĆ PRZEZ ZABAWĘ” .Udział uczniów kl. I – III

Gminny Turniej Mikołajkowy – II miejsce

„Mała Liga” –  IV miejsce, najlepszy zawodnik Turnieju Oliwer Mazur

GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
„ŻACY”

I miejsce - Katarzyna Witowska

II miejsce – Oliwia Langer

„MŁODZICY”

I miejsce – Szymon Rypa

IV miejsce – Kamil Janik

Bieg Baborowa:

III miejsce – Szymon Żarnowiecki (1100m)


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Mistrzostwa Gminy w Dwa Ognie drużyn mieszanych ( klasy IV i młodsze) – III miejsce

Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej Chłopców
III miejsce

Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt
I miejsce

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt
– V miejsce

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego:

I miejsce – Szymon Rypa

II miejsce – Roksana Maicher

III miejsce Katarzyna Witowska

Mistrzostwa Gminy Reńska Wieś w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych:

I miejsce – Roksana Maicher

II miejsce – Oliwia Langer

III miejsce – Katarzyna Witowska

III miejsce – Szymon Rypa

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego – Gościęcin/Gmina Pawłowiczki

I miejsce – Katarzyna Witowska

II miejsce – Oliwia Langer

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym/Polska Cerekiew

IV miejsce – Szymon Rypa

V miejsce – Oliwia langer

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZGS Długomiłowice –VI miejsce

Mistrzostwa Gminy w Piłce Koszykowej chłopców – I miejsce

Turniej Piłki Nożnej kl. IV i młodszych – III miejsce , Najlepszy strzelec
– Oliwer Mazur, Najlepszy zawodnik drużyny – Piotr Kuśka

Tenis Stołowy Turniej Otwarty  w Reńskiej Wsi:

I miejsce Oliwia Langer

II miejsce Kasi Witowska

ZAWODY LEKKOATLETYCZNE „OTWARCIE STADIONU 2015”:

Fabiola Bartetzko - I miejsce w biegu na 300 m w kategorii kl. III-IV

Fabiola Bartetzko - I miejsce w skoku w dal w kategorii kl. III - IV

Dustin Sommerlade - I miejsce w rzucie piłeczką palantową w kategorii kl. V-VI

Oliwia Langer - II miejsce w rzucie piłeczką palantową w kategorii kl. IV-VI

Natalia Noszka - II miejsce w biegu na 600 m w kategorii kl. V-VI

Wiktoria Poguntke - II miejsce w skoku w dal w kategorii kl. V-VI

Natalia Noszka - III miejsce w biegu na 300 m w kategorii kl. V-VI

Piotr Kuśka - III miejsce w rzucie piłeczką palantową w kategorii kl. III-IV

Turniej piłki nożnej kl. IV-VI – III miejsce

Najlepszy bramkarz turnieju – Oliwer Bauch

Najlepszy zawodnik drużynySzymon Rypa


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE  W  ROKU SZKOLNYM  2015/2016

Mistrzostwa Gminy Reńska Wieś w Piłce Halowej Chłopców – III miejsce

Charytatywny Bieg Mikołajkowy –  udział Łukasz Kurpiela, Mateusz Kurpiela

Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców:

I miejsce - Katarzyna Witowska

III miejsce – Oliwia Langer

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców (Polska Cerekiew)

Katarzyna Witowska – udział

Oliwia Langer – udział

Mistrzostwa Gminy Reńska Wieś w Piłce Halowej Dziewcząt – II miejsce

Reńska Wieś CUP  (piłka nożna kl. III-IV ) – II miejsce

Czwórbój Lekkoatletyczny – III miejsce chłopcy, IV miejsce dziewczęta

Zawody Lekkoatletyczne ( „Kulturalne kibicowanie”):


I miejsce w rzucie piłeczką palantową – Oliwia Langer

II miejsce w rzucie piłeczką palantową – Patryk Scholz

II miejsce w biegu na 300m – Natalia Smykała

III miejsce w skoku w dal – Roksana Maicher

III miejsce w biegu na 100m – Krzysztof Wochnik


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Mistrzostwa Gminy Reńska Wieś w piłce Halowej Chłopców - I miejsce

Dzień Sportu/ Dni Przedsiębiorczości - II miejsce

Mistrzostwa Gminy w Badmintonie:

II miejsce Nadia Mazur

III miejsce Oliver Bauch

III miejsce Piotr Kuśka

Tenis Stołowy Drużynowy (chłopcy) - III miejsce

Mistrzostwa Gminy Reńska Wieś w Piłce Koszykowej chłopców - II miejsce

Mistrzostwa Gminy Reńska Wieś w piłce nożnej chłopców - II miejsce

Mistrzostwa Gminy Reńska Wieś w Piłce Koszykowej Dziewcząt - III miejsce

Mistrzostwa Gminy Reńska Wieś w Lekkoatletyce

Klasy I-III

bieg na 60 m: Kewin Wojciech - III miejsce

bieg na 300 m: Kewin Wojciech - II miejsce

skok w dal: Szymon Bijak - III miejsce

Klasy IV-VI

bieg na 100 m chłopców: Krzysztof Wochnik - I miejsce

bieg na 100 m dziewczyn: Fabiola Bartetzko - III miejsce

bieg na 1000 m chłopców: Piotr Kuśka - III miejsce

bieg na 300 m dziewczyn: Natalia Smykała - III miejsce

skok w dal chłopców: Krzysztof Wochnik - II miejsce, Piotr Kuśka - I miejsce

sztafeta 4 x 100 m dziewczyn: Anna Zimnik, Fabiola Bartetzko, Laura Biegai, Vanessa Kubiec - III miejsce

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt - III miejsce

Halowa Piłka Nożna Chłopców - II miejsce

Bryksy Cross - IV miejsce Florian Konig

Turniej Mikołajowy kl I-III - III miejsce

Gminny Turniej Tenisa Stołowego - IV miejsce Kamila Walczyk

Mistrzostwa Gminy Reńska Wieś w piłce nożnej dziewcząt - III miejsce

"Bieg po zdrowie" - III miejsce bieg 1200 m Julia Bochynek

 


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt - III miejsce

Halowa Piłka Nożna Chłopców - II miejsce

Bryksy Cross - IV miejsce Florian Konig

Turniej Mikołajowy kl I-III - III miejsce

Mistrzostwa Gminy Reńska Wieś w tenisie stołowym – IV miejsce Kamila Walczyk (awans do etapu powiatowego)

Zawody Sportowe „Lubimy się bawić” – udział przedszkola

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Mistrzostwa Gminy Reńska Wieś w Piłce Halowej Chłopców – et. Gminny – I miejsce

Halowa piłka nożna chłopców – ½ powiatowe  – II miejsce

Bieg uliczny „Gaz system na piątkę” – udział uczniów

Indywidualne biegi przełajowe – III miejsce Julii Bochynek

Mały, większy i największy – mali maratończycy  K-Koźle (udział uczniów)

Halowa piłka nożna dziewcząt – IV miejsce

III miejsce – Mistrzostwa gminy w tenisie stołowym (drużynowe)

III miejsce - Mistrzostwa Gminy w Piłce koszykowej chłopców

 

joomplu:17695

joomplu:20295

joomplu:20294

joomplu:19309

joomplu:20657

joomplu:18553

joomplu:20296

joomplu:17289

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś1946
mod_vvisit_counterWczoraj4322
mod_vvisit_counterW tym tygodniu12954
mod_vvisit_counterWszystkich6601700

Twoje IP: 3.215.79.116
,
Wyszukiwarka
Logowanie



Telefon zaufania

Najnowsze zdjęcia
;