Ostatnio zalogowani
User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Member Anna Chalupinska  
2026-06-23 21:15:30
Member karolina  
2026-06-23 14:28:48
Member bojowniczka  
2026-06-22 20:02:39
administrator Administrator  
2024-06-26 12:53:56
Member Bernadeta Jastrzębska  
2020-10-21 18:32:41
Bezpieczna droga

Kartka z kalendarza
Dzisiaj jest
Wtorek
23 czerwca 2026
Imieniny obchodzą
Agrypina, Albin, Bazyli, Józef, Piotr, Prosper, Wanda, Zenon, Zenona
Do końca roku zostało
192 dni

konkurs  O mojej wsi piorem_7

Niedawno uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie literackim pod hasłem "O mojej wsi piórem" organizowanym przez "Nową Gazetę Lokalną".  Zadanie uczestników konkursu polegało na napisaniu opowiadania na temat "Rolnik - bezpieczeństwo i ekologia" lub "O czym nie mogę zapomnieć? - tradycje i zwyczaje w mojej wsi". Talent literacki oraz pomysłowość naszych uczniów doceniło jury, które przyznało im następujące miejsca:

konkurs  O mojej wsi piorem

  • Temat "Rolnik - bezpieczeństwo i ekologia"
    • Kategoria: kl. IV-V
      • I miejsce - Nadia Mazur
      • II miejsce - Patryk Ritner
      • Wyróżnienie - Roksana Zmarzły
    • Kategoria: kl.VI-VII
      • III miejsce - Natalia Smykała
  • Temat "O czym nie mogę zapomnieć? - tradycje i zwyczaje w mojej wsi"
    • Kategoria: kl. IV-V
      • III miejsce - Agnieszka Pankala
      • Wyróżnienie - Anna Zimnik
Uczniowie zostali nagrodzeni nowoczesnym sprzętem elektronicznym, a ich prace zostały zebrane i wydane w formie książeczki. Bardzo się cieszymy z sukcesu naszych małych pisarzy!
Zachęcamy do zapoznania się z nagrodzonymi pracami uczniów naszej szkoły - do pobrania w załączniku poniżej.
Załączniki:
Pobierz (książeczka - O MOJEJ WSI PIÓREM.pdf)"O mojej wsi piórem"[ ]1975 Kb
 

Dnia 03.04.2017 r. w Zespole Gimnazjalno - Szkolnym w Długomiłowicach odbył się etap gminny Ogólnopolskiego Turnieju BRD, w którym wzięli udział uczniowie szkół z terenu naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowała czteroosobowa drużyna w składzie: Oliwer Mazur, Oliwer Bauch, Vanessa Kubiec i Natalia Smykała. Uczniowie zajęli drużynowo III miejsce! Gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłym roku! 

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2017 Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2017 Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2017

 

kangur matematyczny_1

Dnia 16.03.2017r. odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny. W konkursie brali udział chętni uczniowie, którzy chcieli sprawdzić swoja wiedzę. W tym roku konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczniowie z klasy IV przystąpili do konkursu w kategorii Maluch, zaś z klasy V i VI w kategorii Beniamin. Każdy uczestnik otrzymał upominek w postaci układanki-breloczka "Magiczny sześcian". Dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów i rozwijania swoich zdolności i zainteresowań matematycznych.

kangur matematyczny_5 kangur matematyczny

 


Dnia 17.03.2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Reńskiej Wsi odbył się etap gminny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W turnieju brali udział uczniowie szkół z terenu naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klasy VI: Oliwer Mazur, Szymon Kurka i Aleksander Morawiec. W kategorii szkół podstawowych triumfowała nasza szkoła, która zgarnęła całe podium.
I miejsce - Oliwer Mazur
II miejsce - Szymon Kurka
III miejsce - Aleksander Morawiec

Oliwer, Szymon i Aleksander zakwalifikowali się do etapu powiatowego turnieju, który odbędzie się 05.04. 2017 r. Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Pożarniczy 2017 Pożarniczy 2017 Pożarniczy 2017


 

Po raz kolejny, nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przyrodniczej PIONIER 2016 zorganizowanej przez Instytut Rozwoju Edukacji z Warszawy. Odbyła się ona w grudniu 2016 roku. Uczestniczyło w niej dziewięcioro uczniów:

  • Klasa IV: Nadia Mazur, Roksana Zmarzły
  • Klasa V: Kewin Poguntke, Kacper Rypa. Marcel Wojciech
  • Klasa VI: Oliver Bauch, Szymon Kurka, Oliver Mazur, Rafał Swoboda

Uczniowie ci mogli sprawdzić swoją wiedzę przyrodniczą oraz porównać się z uczniami
z całej Polski, ponieważ w olimpiadzie wzięło udział ponad 1000 uczniów ze szkół w całym kraju. Najwięcej punktów uzyskał Rafał Swoboda. Wszyscy uzyskali DYPLOM UZNANIA. Cieszymy się, że uczniowie spróbowali swoich sił i sprawdzili swoją wiedzę przyrodniczą, która okazała się dość spora. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku znajdą się także odważni i sprawdzą swoją wiedzę.

pionier

 
Więcej artykułów…

joomplu:20295

joomplu:20294

joomplu:19309

joomplu:20657

joomplu:18553

joomplu:20296

joomplu:17289

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś300
mod_vvisit_counterWczoraj22662
mod_vvisit_counterW tym tygodniu45416
mod_vvisit_counterWszystkich23548092

Twoje IP: 216.73.217.60
MOZILLA 5.0,
Wyszukiwarka
Logowanie



Telefon zaufania

Najnowsze zdjęcia
;