joomplu:17074

Ostatnio zalogowani
User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Member bojowniczka  
2020-10-23 20:09:26
Member Bernadeta Jastrzębska  
2020-10-21 18:32:41
Member karolina  
2020-10-21 7:34:53
Member Anna Chalupinska  
2020-10-19 19:57:13
administrator Administrator  
2017-12-10 17:48:13
Bezpieczna droga

Kartka z kalendarza
Dzisiaj jest
Piątek
23 października 2020
Imieniny obchodzą
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Jan, Marlena, Odilla, Roman, Seweryn, Teodor, Włościsław
Do końca roku zostało
70 dni

Imię i nazwisko

Stanowisko

Nauczany przedmiot

Funkcje dodatkowe

mgr Aleksandra Wrazidło

Dyrektor placówki

Technika

mgr Anna Chałupińska

Wychowawca kl.I

Edukacja wczesnoszkolna, podstawy programowania

Specjalista terapii pedagogicznej

mgr Grażyna Mrachacz

Wychowawca kl.II

Edukacja wczesnoszkolna, przyroda, geografia

Specjalista terapii pedagogicznej

mgr Beata Dzwonka

Wychowawca kl. III

Edukacja wczesnoszkolna

Bibliotekarz, wychowawca świetlicy

mgr Angelika Piosek

Wychowawca przedszkolny – Poborszów

Edukacja przedszkolna

 

mgr Sabina Gabor

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Edukacja przedszkolna

Wychowawca świetlicy

mgr Bernadeta Jastrzębska

Wychowawca przedszkolny - Większyce

Edukacja przedszkolna

mgr Karina Plottek

Wychowawca przedszkolny – Większyce

Edukacja przedszkolna

Język niemiecki
w przedszkolu

Julia Drost

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Edukacja przedszkolna

Opiekun zespołu tanecznego

mgr Małgorzata Plottek

Język polski
w klasach VI-VIII

(zastępstwo)

Opiekun koła
z języka polskiego

mgr Joanna Wolak-Machnik

Język polski
w klasach IV-V

(zastępstwo)

mgr Karolina Olbrich

Wychowawca kl. VII

Matematyka, fizyka, podstawy programowania

Opiekun samorządu szkolnego,

zajęcia
z matematyki

mgr Elżbieta Freier

Wychowawca kl.IV

Język mniejszości narodowej- niemiecki,

drugi język obcy – język niemiecki,

Historia i kultura Niemiec

Rzecznik Praw Ucznia

mgr Ewa Bonawenturska

Wychowawca kl.V

Język angielski

Język angielski
w przedszkolu

Specjalista terapii pedagogicznej,

mgr Mariola Kupka

Religia w szkole
i przedszkolu

Wychowawca świetlicy

mgr Małgorzata Leśnik- Koza

Muzyka, plastyka

Opiekun koła artystycznego

mgr Dominika Malejka

Biologia, Chemia

mgr Adriana Piliszko

Informatyka

mgr Arkadiusz Maksim

Wychowawca
kl, VIII

Historia, wiedza
o społeczeństwie

Opiekun koła historycznego

mgr Natalia Tłuczykont

Logopeda,

Specjalista terapii pedagogicznej,

mgr Marek Hanzel

Wychowanie fizyczne

Opiekun Szkolnego Klubu Sportowego

mgr Łukasz Flegel

Wychowawca kl.VI

Wychowanie fizyczne

Opiekun Szkolnego Klubu Sportowego

mgr Lesław Galacki

Doradztwo zawodowe

Zajęcia szachowe w szkole
i przedszkolu

mgr Ewa Gajda

Edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Agnieszka Stąpor

Psycholog szkolny

Imię i nazwisko

Stanowisko

Nauczany przedmiot

Funkcje dodatkowe

mgr Aleksandra Wrazidło

Dyrektor placówki

Zajęcia techniczne

Gimnastyka korekcyjna

Opiekun zespołu tanecznego

mgr Anna Chałupińska

Wychowawca kl.I

Edukacja wczesnoszkolna

Specjalista terapii pedagogicznej

mgr Krystyna Gabor

Wychowawca kl.II

Edukacja wczesnoszkolna

Specjalista terapii pedagogicznej

mgr Beata Dzwonka

Wychowawca kl. III

Edukacja wczesnoszkolna

Bibliotekarz

mgr Joanna Kalinowska

Wychowawca przedszkolny – Poborszów

Edukacja przedszkolna

mgr Dominika Woszczyna

Wychowawca przedszkolny – Większyce

Edukacja przedszkolna

mgr Magdalena Bieniarz

Wychowawca przedszkolny – Większyce

Edukacja przedszkolna

mgr Karolina Nykiel

Wychowawca kl.V

Język polski

Opiekun koła dziennikarskiego i polonistycznego,

mgr Karolina Olbrich

Wychowawca kl.IV

Matematyka, fizyka, podstawy programowania

Opiekun samorządu szkolnego,

Opiekun koła matematycznego

mgr Elżbieta Freier

Wychowawca kl.VI

Język niemiecki

Historia i kultura Niemiec

Opiekun Szkolnego Koła Europejskiego,

Rzecznik Praw Ucznia

mgr Ewa Bonawenturska

Wychowawca kl.VII

Język angielski

Specjalista terapii pedagogicznej,

Innowacja pedagogiczna „Przez cztery pory roku z językiem angielskim”

mgr Adela Freier

Religia

Opiekun koła religijnego

mgr Grażyna Dryndos

Przyroda, geografia

Opiekun koła przyrodniczego

mgr Anna Terlecka

Religia

Opiekun koła religijnego

mgr Małgorzata Leśnik- Koza

Muzyka, plastyka

Opiekun koła plastycznego

mgr Małgorzata Bąkowska

Biologia

mgr Magdalena Wójcik

Chemia

mgr Wojciech Jastrzębowski

Informatyka, zajęcia komputerowe

mgr Arkadiusz Maksim

historia

Opiekun koła historycznego

mgr Natalia Tłuczykont

Logopeda szkolny

mgr Marek Hanzel

Wychowanie fizyczne

mgr Łukasz Flegel

Wychowanie fizyczne

Opiekun Szkolnego Klubu Sportowego

mgr Ewa Rudzka- Sługocka

Zajęcia rytmiczne w przedszkolu

mgr Małorzata Cichoń

Język niemiecki w przedszkolu

mgr Lesław Galecki

Doradztwo zawodowe

Zajęcia szachowe

 

joomplu:17695

joomplu:20295

joomplu:20294

joomplu:19309

joomplu:20656

joomplu:20657

joomplu:18553

joomplu:20296

joomplu:20306

joomplu:17289

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś233
mod_vvisit_counterWczoraj5405
mod_vvisit_counterW tym tygodniu26313
mod_vvisit_counterWszystkich5116318

Twoje IP: 18.210.11.249
,
Wyszukiwarka
Telefon zaufania

Najnowsze zdjęcia
;