Ostatnio zalogowani
User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Member karolina  
2017-10-20 15:43:42
Member bojowniczka  
2017-10-19 21:59:41
Member Anna Chalupinska  
2017-10-02 22:07:27
administrator Administrator  
2017-05-08 21:12:20
Member Szenfeld  
2017-03-07 22:47:08
Bezpieczna droga

Kartka z kalendarza
Dzisiaj jest
Sobota
21 października 2017
Imieniny obchodzą
Bernard, Celina, Dobromił, Elżbieta, Hilary, Klemencja, Pelagia, Pelagiusz, Urszula, Wszebora
Do końca roku zostało
72 dni

 

Imię i nazwisko

Stanowisko

Nauczany przedmiot

Funkcje dodatkowe

mgr Aleksandra Wrazidło

Dyrektor placówki

Zajęcia techniczne

Gimnastyka korekcyjna

 

mgr Anna Chałupińska

Wychowawca kl.I

Edukacja wczesnoszkolna

Specjalista terapii pedagogicznej

mgr Krystyna Gabor

Wychowawca kl.II

Edukacja wczesnoszkolna

Specjalista terapii pedagogicznej

mgr Beata Dzwonka

Wychowawca kl. III

Edukacja wczesnoszkolna

Bibliotekarz

mgr Joanna Kalinowska

Wychowawca przedszkolny – Poborszów

Edukacja przedszkolna

mgr Dominika Woszczyna

Wychowawca przedszkolny – Większyce

Edukacja przedszkolna

mgr Magdalena Bieniasz

Wychowawca przedszkolny – Większyce

Edukacja przedszkolna

Opiekun zespołu tanecznego

mgr Karolina Nykiel

Wychowawca kl.V

Język polski

Opiekun koła dziennikarskiego i polonistycznego,

mgr Karolina Olbrich

Wychowawca kl.IV

Matematyka, fizyka, podstawy programowania

Opiekun samorządu szkolnego,

Opiekun koła matematycznego

mgr Elżbieta Freier

Wychowawca kl.VI

Język niemiecki

Historia i kultura Niemiec

Opiekun Szkolnego Koła Europejskiego,

Rzecznik Praw Ucznia

mgr Ewa Bonawenturska

Wychowawca kl.VII

Język angielski

Specjalista terapii pedagogicznej,

Innowacja pedagogiczna „Przez cztery pory roku z językiem angielskim”

mgr Adela Freier

Religia

Opiekun koła religijnego

mgr Grażyna Dryndos

Przyroda, geografia

Opiekun koła przyrodniczego

mgr Anna Terlecka

Religia

Opiekun koła religijnego

mgr Małgorzata Leśnik- Koza

Muzyka, plastyka

Opiekun koła plastycznego

mgr Małgorzata Bąkowska

Biologia

mgr Magdalena Wójcik

Chemia

mgr Wojciech Jastrzębowski

Informatyka, zajęcia komputerowe

Innowacja pedagogiczna "Młody inżynier"

mgr Arkadiusz Maksim

Historia

Opiekun koła historycznego

mgr Natalia Tłuczykont

Logopeda szkolny

mgr Marek Hanzel

Wychowanie fizyczne

mgr Łukasz Flegel

Wychowanie fizyczne

Przyroda

Opiekun Szkolnego Klubu Sportowego

Opiekun koła sportowego

mgr Ewa Rudzka- Sługocka

Zajęcia rytmiczne w przedszkolu

mgr Małorzata Cichoń

Język niemiecki w przedszkolu

mgr Lesław Galacki

Doradztwo zawodowe

Zajęcia szachowe

Imię i nazwisko

Stanowisko

Nauczany przedmiot

Funkcje dodatkowe

mgr Aleksandra Wrazidło

Dyrektor placówki

Zajęcia techniczne

Gimnastyka korekcyjna

Opiekun zespołu tanecznego

mgr Anna Chałupińska

Wychowawca kl.I

Edukacja wczesnoszkolna

Specjalista terapii pedagogicznej

mgr Krystyna Gabor

Wychowawca kl.II

Edukacja wczesnoszkolna

Specjalista terapii pedagogicznej

mgr Beata Dzwonka

Wychowawca kl. III

Edukacja wczesnoszkolna

Bibliotekarz

mgr Joanna Kalinowska

Wychowawca przedszkolny – Poborszów

Edukacja przedszkolna

mgr Dominika Woszczyna

Wychowawca przedszkolny – Większyce

Edukacja przedszkolna

mgr Magdalena Bieniarz

Wychowawca przedszkolny – Większyce

Edukacja przedszkolna

mgr Karolina Nykiel

Wychowawca kl.V

Język polski

Opiekun koła dziennikarskiego i polonistycznego,

mgr Karolina Olbrich

Wychowawca kl.IV

Matematyka, fizyka, podstawy programowania

Opiekun samorządu szkolnego,

Opiekun koła matematycznego

mgr Elżbieta Freier

Wychowawca kl.VI

Język niemiecki

Historia i kultura Niemiec

Opiekun Szkolnego Koła Europejskiego,

Rzecznik Praw Ucznia

mgr Ewa Bonawenturska

Wychowawca kl.VII

Język angielski

Specjalista terapii pedagogicznej,

Innowacja pedagogiczna „Przez cztery pory roku z językiem angielskim”

mgr Adela Freier

Religia

Opiekun koła religijnego

mgr Grażyna Dryndos

Przyroda, geografia

Opiekun koła przyrodniczego

mgr Anna Terlecka

Religia

Opiekun koła religijnego

mgr Małgorzata Leśnik- Koza

Muzyka, plastyka

Opiekun koła plastycznego

mgr Małgorzata Bąkowska

Biologia

mgr Magdalena Wójcik

Chemia

mgr Wojciech Jastrzębowski

Informatyka, zajęcia komputerowe

mgr Arkadiusz Maksim

historia

Opiekun koła historycznego

mgr Natalia Tłuczykont

Logopeda szkolny

mgr Marek Hanzel

Wychowanie fizyczne

mgr Łukasz Flegel

Wychowanie fizyczne

Opiekun Szkolnego Klubu Sportowego

mgr Ewa Rudzka- Sługocka

Zajęcia rytmiczne w przedszkolu

mgr Małorzata Cichoń

Język niemiecki w przedszkolu

mgr Lesław Galecki

Doradztwo zawodowe

Zajęcia szachowe

 

 

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś577
mod_vvisit_counterWczoraj3248
mod_vvisit_counterW tym tygodniu15947
mod_vvisit_counterWszystkich1542925

Twoje IP: 107.22.126.144
,
Wyszukiwarka
Telefon zaufania

Najnowsze zdjęcia
;