Ostatnio zalogowani
User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Member bojowniczka  
2018-07-07 14:08:41
Member karolina  
2018-07-06 11:28:52
Member Anna Chalupinska  
2018-06-13 21:43:54
administrator Administrator  
2017-12-10 17:48:13
Member Szenfeld  
2017-03-07 22:47:08
Bezpieczna droga

Kartka z kalendarza
Dzisiaj jest
Poniedziałek
16 lipca 2018
Imieniny obchodzą
Andrzej, Benedykt, Dzierżysław, Dziersław, Eustachy, Eustachiusz, Faust, Maria Magdalena, Marika, Ostap, Ruta, Stefan
Do końca roku zostało
169 dni

pozegnanie przedszkolaW piątek 22.06.2018 z udziałem rodziców odbyło się  Zakończenie Roku dla starszaków. Dzieci  żegnały się nie tylko  z przedszkolem, ale także  z kolegami i koleżankami oraz ze swoimi  Paniami . Rodzice  z dumą oglądali  występ dzieci. Nie obyło się też bez wzruszeń i podziękowań dla rodziców za osobiste zaangażowanie na rzecz przedszkola.

Starszaki - powodzenia w szkole!

pozegnanie przedszkolapozegnanie przedszkola

 

Dzien Dziecka PoborszowDzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. Dzięki uprzejmości pani Martyny Sekler – Sokołowskiej przedszkolaki spędziły go  w Dworku Komorno. Zapraszać do zabawy nie trzeba było. Dzieci uczestniczyły   w zabawach z chusta animacyjną, mini olimpiadzie sportowej, grały również w mini golfa. Było  wesoło  i kolorowo. Pizza smakowała wyjątkowo, bo „pod gołym niebem” wszystko smakuje  lepiej.

Dzien Dziecka Poborszow

 

wycieczka do Opolawycieczka do Opola

21 czerwca przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Większycach oraz z oddziału w Poborszowie wybrały się na wspólną wycieczkę do Opola. Pierwszym punktem programu było Muzeum Polskiej Piosenki, w którym dzieci uczestniczyły w warsztatach muzycznych. Starszaki poznawały różne instrumenty i zagrały w orkiestrze. Maluchy natomiast wybrały się do muzycznego ZOO.  Znaleźliśmy również czas na spacer po Opolu oraz przerwę na drugie śniadanie przy fontannie. Wyczekiwaną atrakcją była Hala Zabaw „Hoplandia”. Dzieci przez dwie godziny szalały na dmuchanych torach i zamkach oraz skakały na trampolinach. Po przerwie obiadowej przyszedł czas na powrót do przedszkola, w którym czekali stęsknieni rodzice.

wycieczka do Opolawycieczka do Opola

 

Pozegnanie starszakow

Po wielu miesiącach ciężkiej pracy i zabawy przyszedł czas na pożegnanie oraz podsumowanie roku. Dzieci wspaniale zaprezentowały program artystyczny. Najstarsze przedszkolaki powitały gości polonezem oraz wierszem. Po podziękowaniu wszystkim pracownikom naszej placówki przyszedł czas na pożegnanie starszaków. Dzieci z młodszej grupy życzyły swoim kolegom samych sukcesów w szkole. Emocji nie brakowało. Wszyscy ze łzą w oku żegnaliśmy naszą wspaniałą czwórkę. Jesteśmy dumni z ich osiągnięć oraz postępów jakich dokonali w przedszkolu.

Na koniec, każdy przedszkolak otrzymał z rąk Pani Dyrektor dyplom oraz nagrodę książkową. Koniec roku szkolnego to również czas by podziękować rodzicom oraz osobom, które angażowały się w życie przedszkola oraz wspierały nasze akcje.

Wszystkim Rodzicom i Przedszkolakom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!

Dziękujemy za cały rok owocnej współpracy!

Pozegnanie starszakowPozegnanie starszakow

 
Więcej artykułów…

joomplu:16579

joomplu:15584

joomplu:15855

 

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś1792
mod_vvisit_counterWczoraj2995
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1792
mod_vvisit_counterWszystkich2287662

Twoje IP: 54.198.170.159
,

Wyszukiwarka
LogowanieTelefon zaufania

Najnowsze zdjęcia
;