Ostatnio zalogowani
User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Member karolina  
2017-10-20 15:43:42
Member bojowniczka  
2017-10-19 21:59:41
Member Anna Chalupinska  
2017-10-02 22:07:27
administrator Administrator  
2017-05-08 21:12:20
Member Szenfeld  
2017-03-07 22:47:08
Bezpieczna droga

Kartka z kalendarza
Dzisiaj jest
Sobota
21 października 2017
Imieniny obchodzą
Bernard, Celina, Dobromił, Elżbieta, Hilary, Klemencja, Pelagia, Pelagiusz, Urszula, Wszebora
Do końca roku zostało
72 dni

swieto pieczonego ziemniakaPiękna, złota, polska jesień zachęca nas do częstych zabaw na dworze. 19 października na Święto Pieczonego Ziemniaka zaprosiła nas mama Rafałka pani Anita Wojciech. Dzieci bawiły się doskonale, nie zabrakło oczywiście pieczonych ziemniaków i kiełbasek. Wcale nie chciało nam się wracać do przedszkola. Bardzo dziękujemy Rafałkowi i jego mamie za gościnę.

 

W dniu 19. 10. 2017r. przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Straży Pożarnej w Poborszowie, aby poznać tajniki pracy strażaków. Dzieci dowiedziały się w jakich okolicznościach można wzywać straż pożarną oraz, że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale również są wzywani do różnych wypadków nie tylko  samochodowych. Jak zawsze największe zainteresowanie wzbudził wóz strażacki. Dzieci mogły go oglądać z bliska oraz podziwiać wyposażenie, jakim dysponują strażacy podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Na koniec spotkania wszystkie dzieci dostały od strażaków upominki. Bardzo dziękujemy panu Zbigniewowi Bustryckiemu, panu Arturowi Segrodnik oraz pani Kasi Bustryckiej za poświęcony nam czas i prezenty. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym znowu odwiedzimy naszych poborszowskich strażaków.

wizyta w strazy wizyta w strazy

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej został zorganizowany konkurs plastyczny "Moja ulubiona pani z przedszkola". Zadaniem dzieci i rodziców było wykonanie dowolną techniką plastyczną pracy przedstawiającej wybraną przez siebie panią. 18 października odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Pani Dyrektor Aleksandra Wrazidło wręczyła przedszkolakom i ich rodzicom nagrody oraz dyplomy. Cieszymy się, że dzieci tak chętnie biorą udział w konkursach.

Wyniki:
I miejsce- Grzegorz Wilczek
II miejsce- Magdalena Koszela oraz Mateusz Stachura
III miejsce- Markus König, Gabriela Firuta, Paweł Kolenda, Magdalena Wistuba, Antonina Kwak, Nadia Piecek.

GRATULUJEMY!

konkurs pani z przedszkola_2konkurs pani z przedszkola_12


 

Po dniu pełnym wrażeń i pysznym obiadku nasze najmłodsze przedszkolaki wędrują na popołudniową drzemkę. W tym czasie panie mają czas na rozwijanie zainteresowań i umiejętności starszych dzieci. Od tego tygodnia maluchom śpi się wygodniej, ponieważ dojechały do nas nowe leżaczki. Teraz wystarczy życzyć kolorowych snów!

spij spij

 
Więcej artykułów…

 

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś582
mod_vvisit_counterWczoraj3248
mod_vvisit_counterW tym tygodniu15952
mod_vvisit_counterWszystkich1542930

Twoje IP: 107.22.126.144
,
Wyszukiwarka
LogowanieTelefon zaufania

Najnowsze zdjęcia
;