Ostatnio zalogowani
User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Member Anna Chalupinska  
2021-01-26 15:47:33
Member bojowniczka  
2021-01-25 13:58:16
Member karolina  
2021-01-21 9:45:23
Member Bernadeta Jastrzębska  
2020-10-21 18:32:41
administrator Administrator  
2017-12-10 17:48:13
Bezpieczna droga

Kartka z kalendarza
Dzisiaj jest
Środa
27 stycznia 2021
Imieniny obchodzą
Angelika, Ilona, Jan Chryzostom, Julian, Przybysław
Do końca roku zostało
339 dni

iteatrDzisiaj w ramach zajęć, uczniowie klas  I-III obejrzeli internetowy spektakl emitowany przez TVP pt.:  ,,Adonis ma gościa”  przygotowany przez Teatr  im. A. Sewruka w Elblągu. Autorem sztuki jest Fred Apke. „Dramatopisarz opowiada historię niespodziewanego zetknięcia dwóch różnych światów, aby pokazać proste przesłanie, które mówi, że mimo odmienności najważniejszy jest szacunek. Inny nie znaczy gorszy, a prawdziwa przyjaźń pozwala osiągnąć wielkie cele. Przedstawienie bardzo wszystkim się podobało”.

"iTeatr dla Szkół to autorski projekt, który Telewizja Polska S.A. realizuje od 2012 roku.
Odbiorcami comiesięcznych transmisji teatralnych na żywo, realizowanych przy wsparciu każdego z 16 ośrodków regionalnych Telewizji Polskiej, są uczniowie szkół i placówek oświatowych różnego szczebla, oddalonych od wielkomiejskich ośrodków kulturalnych i artystycznych (ze wsi i małych miasteczek) bez łatwego dostępu do oferty wydarzeń teatralnych. W ramach projektu iTeatr spektakl na żywo odbierany jest w tym samym czasie przez kilkadziesiąt tysięcy uczniów z całego kraju za pośrednictwem kodowanej transmisji internetowej. 
Udział wszystkich szkół w projekcie jest przy tym całkowicie bezpłatny."

iteatr

 


 

DYWAN INTERAKTYWNYW tym tygodniu w naszym przedszkolu w Poborszowie została zamontowana nowa pomoc dydaktyczna – dywan interaktywny. Jest to multimedialne urządzenie przeznaczone do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych. Pozwala bawić się, rywalizować, a przy okazji uczyć się całej grupie dzieci. Pobudza wyobraźnię, integruje i pozwala pozbyć się nadmiaru energii. Zabawa i nauka z jej wykorzystaniem rozwija u dzieci dużą motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość i szybkość reakcji. Dywan interaktywny to nie tylko interaktywna podłoga łącząca w sobie multimedia z aktywnością ruchową, ale przede wszystkim atrakcyjna pomoc dydaktyczna z bogatą ofertą gier, zabaw, quizów i aranżowanych sytuacji edukacyjnych nakierowanych na wspomaganie rozwoju psychofizycznego dziecka z uwzględnieniem podstawy programowej wychowania przedszkolnego i kształcenia ogólnego. Mali odkrywcy z naszego przedszkola czekają na dalsze zabawy z tym wspaniałym urządzeniem. BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY URZĘDOWI GMINY NA CZELE Z PANEM WÓJTEM - TOMASZEM KANDZIORĄ ZA UFUNDOWANIE DYWANU INTERAKTYWNEGO. BARDZO SIĘ CIESZYMY!


DYWAN INTERAKTYWNY DYWAN INTERAKTYWNY DYWAN INTERAKTYWNY DYWAN INTERAKTYWNY

 

Razem na święta 2020W dniu dzisiejszym nasza placówka otrzymała podziękowania od Ministerstwa Edukacji Narodowej za udział i zaangażowanie w akcji „Razem na Święta”-2020. W ramach inicjatywy uczniowie i nauczyciele wspólnie organizowali zbiórki darów dla potrzebujących, śpiewali kolędy, przygotowywali kartki z życzeniami oraz świąteczne dekoracje i upominki dla osób starszych, samotnych i chorych z najbliższej okolicy. Szkolne Koło Caritas zaangażowało się w akcje: „Szlachetna Paczka dla Dziecka więźnia”, -„Więcej radości jest w dawaniu niż braniu”- przygotowanie i dostarczenie paczek dla Wychowanków Domu Dziecka w Koźlu i „Z Większyc do Peru”- zbiórka pieluszek i ubranek dla niemowląt oraz zapakowanie i przekazanie ich do wysłania. Minister edukacji podsumował , że swoimi działaniami uczniowie udowodnili, że pomagać można niezależnie od okoliczności, podziękował za tak liczny udział w akcji i dobro okazane drugiej osobie!

Brawo za okazane serce!

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/ponad-12-tys-zgloszen-w-akcji-razem-na-swieta--dziekujemy

 

 

Razem na święta 2020

 

Zbiórka dla Przytuliska Dębowa 2021

Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o pomoc dla zwierzaków z Przytuliska Dębowa. Ich zapasy w magazynie się praktycznie skończyły, a jeszcze sporo zimnych dni i nocy przed Nimi. Przytulisko boryka się z wieloma problemami, w chwili obecnej zawisło nad nimi widmo głodu.
Pilną potrzebą jest karma dla: psów i kotów, sucha i mokra, dla koni i kóz suchy chleb, marchew, jabłka (takim cichym marzeniem jest również owies).
Wszystkim, którzy przyłączą się do naszej akcji w imieniu zwierzaków DZIĘKUJEMY!

 
Więcej artykułów…

joomplu:17695

joomplu:20295

joomplu:20294

joomplu:19309

joomplu:20657

joomplu:18553

joomplu:20296

joomplu:20306

joomplu:17289

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś378
mod_vvisit_counterWczoraj5307
mod_vvisit_counterW tym tygodniu11361
mod_vvisit_counterWszystkich5703193

Twoje IP: 18.207.108.182
,
Wyszukiwarka
LogowanieTelefon zaufania

Najnowsze zdjęcia
;