Ostatnio zalogowani
User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Member karolina  
2017-12-16 14:16:15
Member bojowniczka  
2017-12-13 16:32:36
Member Anna Chalupinska  
2017-12-11 22:49:25
administrator Administrator  
2017-12-10 17:48:13
Member Szenfeld  
2017-03-07 22:47:08
Bezpieczna droga

Kartka z kalendarza
Dzisiaj jest
Sobota
16 grudnia 2017
Imieniny obchodzą
Adelajda, Ado, Albina, Alina, Ananiasz, Bean, Zdzisława
Do końca roku zostało
16 dni

konkurs recytatorski14 grudnia w Opolu odbył się już po raz osiemnasty Wojewódzki Recytatorski Konkurs Jednego Poety, który w tym roku był poświęcony twórczości Stanisława Barańczaka. Na tej renomowanej imprezie naszą szkołę reprezentowała uczennica 7 klasy – Vanessa Kubiec, która wystąpiła z recytacją wiersza „Braki, odrzuty, produkty zastępcze”. Vanessa nie zdobyła wprawdzie żadnej nagrody, jednak wypadła bardzo dobrze i zyskała nowe sceniczne doświadczenie. Serdecznie gratulujemy!

 

tablica multimedialnaNa początku grudnia w Większycach i w Poborszowie zostały zainstalowane zestawy multimedialne (dotykowe monitory interaktywne, projektory i głośniki) zakupione w ramach programu rządowego "Aktywna tablica". Nowoczesna technologia informacyjno-komunikacyjna jest atrakcyjna dla uczniów, a wykorzystywanie jej w procesie edukacyjnym sprawia, że uczniowie bardziej angażują się w tok lekcji. Interaktywny monitor może być stosowany nie tylko jako zwykła zielona tablica, lecz jest wyposażony w różne funkcje, które zapewniają ciekawszą i łatwiej przyswajalną formę pozyskiwania wiedzy i doskonalenia umiejętności. Sprzęt multimedialny pomaga również wprowadzać do szkoły metody nauczania oparte na otwartości, kreatywności i współpracy między uczniem a nauczycielem. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli zobaczyć pozytywne skutki tej technologicznej inwestycji.

tablica multimedialna tablice multimedialne

 

Turniej MikołajkowyDnia 07.12.2017 r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Reńskiej Wsi odbył się  Gminny Turniej Mikołajkowy. W turnieju wzięli udział: Marcelina Marek, Kamila Gromada, Maria Szafarczyk, Paweł Greger, Mateusz Rząsa, Marcel Stupek, Jakub Wistuba. Nasza szkolna drużyna pod kierownictwem p. Łukasza Flegla zajęła III miejsce. Gratulujemy zaciętej walki!


 

6 grudnia to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dni w ciągu roku. W tym roku tradycji również stało się zadość i Mikołaj zawitał w naszej szkole w Poborszowie. Najwspanialszym momentem było wręczenie dzieciom symbolicznych prezentów. Wprawdzie Święty nikomu nie podarował rózgi, ale (jak zdradził) tylko dlatego, że niektórym dał szansę poprawy do następnego roku.

W oczekiwaniu na przybycie niezwykłego gościa dzieci wykonały zakodowane plakaty. Efekt zachwycił wszystkich.

To jeszcze nie koniec atrakcji, 14 grudnia uczniowie klas I-III spotkają się z Mikołajem w Wielkiej Fabryce Elfów w Katowicach. Dziękujemy Ci bardzo Święty Mikołaju!

Mikolaj w klasach I-III_16 Mikolaj w klasach I-III_15

 
Więcej artykułów…
GŁOSUJ NA NAS

joomplu:15131

Wejdź na stronę
www.wzorowalazienka.pl i oddaj głos na naszą szkołę, wpisując kod z obrazka przesłanego na twój adres mailowy.


joomplu:15584

 

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś3460
mod_vvisit_counterWczoraj3586
mod_vvisit_counterW tym tygodniu21086
mod_vvisit_counterWszystkich1719055

Twoje IP: 54.90.92.204
,

Wyszukiwarka
LogowanieTelefon zaufania

Najnowsze zdjęcia
;