Ostatnio zalogowani
User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Member bojowniczka  
2018-03-16 15:00:31
Member karolina  
2018-03-14 20:15:15
Member Anna Chalupinska  
2018-02-27 24:22:34
administrator Administrator  
2017-12-10 17:48:13
Member Szenfeld  
2017-03-07 22:47:08
Bezpieczna droga

Kartka z kalendarza
Dzisiaj jest
Sobota
17 marca 2018
Imieniny obchodzą
Gertruda, Harasym, Jan, Patrycjusz, Patryk, Regina, Rena, Zbigniew, Zbyszko, Zbygniew
Do końca roku zostało
290 dni

pomysl zanim sprobujesz

13 marca 2018 roku podczas zebrania z rodzicami odbyła się nietypowa prezentacja. Nie chodzi tu jednak o nowe książki czy materiały edukacyjne, ale.......o przedmioty, których zastosowanie i wygląd niech pozostanie tajemnicą nauczycieli, rodziców i prowadzących spotkanie policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu. Spotkanie odbyło się w ramach programu profilaktycznego "Pomyśl zanim spróbujesz" i dotyczyło oczywiście profilaktyki uzależnień. Bardzo cieszymy się, że wzbudziło ono bardzo duże zainteresowanie rodziców i podniosło poziom naszej wiedzy z zakresu tego niebezpiecznego tematu. Serdecznie dziękujemy panom policjantom za kolejną pouczającą wizytę w naszej placówce.
spotkanie rodziców z policjantami spotkanie rodziców z policjantami
 

9 marca w naszej szkole został zorganizowany Gminny Konkurs Recytatorski, który w tym roku odbywał się pod hasłem: "Różnorodna jak marcowa pogoda - kobieta w poezji". Jego celem było przede wszystkim rozwijanie wśród uczniów zainteresowań twórczością poetycką oraz pogłębienie znajomości twórczości polskich pisarzy. I rzeczywiście, mieliśmy okazję wysłuchać wielu pięknych utworów wspaniale przygotowanych przez recytatorów. W konkursie wzięło udział dwudziestu uczestników z całej gminy, a naszą szkołę reprezentowali: Olivier Konieczny, Agnieszka Pankala, Natalia Smykała i Vanessa Kubiec. Wszyscy nasi uczniowie pięknie recytowali wybrane przez siebie wiersze, a Agnieszce i Natalii udało się zdobyć wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!

gminny konkurs recytatorski 2018 gminny konkurs recytatorski 2018

 

Trzymaj formeDnia 1 i 8 marca 2018 roku uczniowie klasy VII naszej szkoły wzięli udział w Konkursie wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!".

Trzymaj forme

Był on skierowany do uczniów, którzy są zainteresowani zdobyciem i pogłębianiem wiedzy z zakresu zdrowego stylu życia. Porusza tematykę zbilansowanej diety i aktywności fizycznej. Jego celem jest zwiększenie świadomości dotyczącej wpływu żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie dzieci i młodzieży, pogłębienie wiedzy o wartości odżywczej żywności i doskonalenie umiejętności korzystania z informacji zamieszczonych na opakowaniach produktów. Najważniejszą wartością tego działania jest uczenie praktycznego zastosowania zdobytych informacji w codziennym życiu, w szkole, domu. Zdrowe odżywianie się oraz systematyczna aktywność fizyczna jest niezbędnym warunkiem zdrowia. Uczeni alarmują o młodych ludziach, którzy są otyli i cierpią na liczne choroby. Trzeba w młodym wieku nauczyć ich prawidłowo postępować, aby te nawyki zastosowali w dorosłym życiu.

 

dzien otwarty

 
Więcej artykułów…

joomplu:15584

joomplu:15855

 

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś1293
mod_vvisit_counterWczoraj2597
mod_vvisit_counterW tym tygodniu13441
mod_vvisit_counterWszystkich1957544

Twoje IP: 54.198.195.201
,

Wyszukiwarka
LogowanieTelefon zaufania

Najnowsze zdjęcia
;