Ostatnio zalogowani
User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Member karolina  
2017-10-20 15:43:42
Member bojowniczka  
2017-10-19 21:59:41
Member Anna Chalupinska  
2017-10-02 22:07:27
administrator Administrator  
2017-05-08 21:12:20
Member Szenfeld  
2017-03-07 22:47:08
Bezpieczna droga

Kartka z kalendarza
Dzisiaj jest
Sobota
21 października 2017
Imieniny obchodzą
Bernard, Celina, Dobromił, Elżbieta, Hilary, Klemencja, Pelagia, Pelagiusz, Urszula, Wszebora
Do końca roku zostało
72 dni

Wzorowa łazienka

 

Wejdź na stronę www.wzorowalazienka.pl i oddaj głos na naszą szkołę, wpisując kod z obrazka przesłanego na twój adres mailowy.

 

probna ewakuacja Wiedza oraz umiejętność praktycznego zastosowania procedur dotyczących zachowania się w przypadku wybuchu pożaru lub powstania innego zagrożenia życia znacznie przyczynia się do wzrostu bezpieczeństwa. Dlatego 12 października w obu oddziałach naszej szkoły (W Większycach i Poborszowie) odbyła się próbna ewakuacja z udziałem funkcjonariusza Straży Pożarnej. Ćwiczenia ewakuacyjne przebiegły sprawnie i zgodnie z planem: po usłyszeniu sygnału alarmowego uczniowie pod opieką nauczycieli opuścili "zagrożony pożarem" budynek, udali się w bezpieczne miejsce oraz sprawdzili stan liczebny każdej klasy. Dzięki takim działaniom w przypadku zagrożenia wszyscy będą wiedzieli, jak się zachować i łatwiej im będzie zachować zimną krew.

 

13 października to dzień, w którym świętowała cała szkoła – nauczyciele, pracownicy obsługi i oczywiście uczniowie. Z tej okazji w DFK w Większycach odbył się apel przygotowany przez panią Elżbietę Freier oraz kl. V i VI. Mogliśmy na nim poznać zabawną opowieść o perypetiach nauczyciela w raju, w piekle i na ziemi oraz pośmiać się ze skeczu o rozterkach i problemach współczesnych nauczycielek. Apel uatrakcyjniły przedszkolaki swoim występem tanecznym.

dzien edukacji narodowej_11dzien edukacji narodowej_26

dzien edukacji narodowej

Dzień Edukacji Narodowej świętowano również w Poborszowie. O godz. 11:00 odbył się uroczysty apel, który przygotowała pani Beata Dzwonka ze swoją klasą oraz pani Joanna Kalinowska z z przedszkolakami. Były życzenia, wiersze, piosenki od uczniów i maluchów. Po części artystycznej Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły za ich zaangażowanie oraz wręczyła im „Nagrody Dyrektora”.

 

W naszej szkole, już w tym roku szkolnym, odbywają się zajęcia koła szachowego. Opiekunem szkolnego koła szachowego jest p. Lesław Galacki. Wszyscy chętnie uczestniczą w tej niezwykłej przygodzie z „królewską grą”.  Szachy poprawiają  koncentrację, zwiększają cierpliwość i wytrwałość, a także rozwijają zmysł twórczy, intuicję, pamięć oraz umiejętności analitycznego myślenia i podejmowania decyzji. Miejmy nadzieję, że dzieci przeniosą modę na szachy do swoich domów i staną się one dobrą alternatywą na wykorzystanie czasu wolnego.

Szachy Szachy

 
Więcej artykułów…

 

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś596
mod_vvisit_counterWczoraj3248
mod_vvisit_counterW tym tygodniu15966
mod_vvisit_counterWszystkich1542944

Twoje IP: 107.22.126.144
,
Wyszukiwarka
LogowanieTelefon zaufania

Najnowsze zdjęcia
;